Archiwum

29.09.2017 r. to dzień pod znakiem tabliczki mnożenia. W ten dzień uczniowie całego świata pokazują swoje umiejętności matematyczne związane ze znajomością tabliczką mnożenia.

W naszej szkole odbył się konkurs, w którym uczniowie klas IV-VII popisywali się poprawnością i szybkością liczenia. Z każdej klasy nauczyciele wybrali mistrza tabliczki mnożenia. Najlepsi zmierzyli się ze sobą oraz z kolegami z całej Polski. Korzystając ze specjalnie na ten dzień przygotowanego programu komputerowego podawali wyniki działań i zapisywali je.

Najlepszy okazał się Kacper Cur z klasy VIs, który w ciągu 5 minut poprawnie rozwiązał i zapisał 189 poprawnych wyników, uzyskując 12 wynik w Polsce. Dobre wyniki uzyskali również Iwo Miśkowiak VIb (158 punktów) i Nadia Wróblewska VIa (153 punkty).

Gratulujemy!

Spróbuj i Ty drogi uczniu, korzystając ze strony www.matzoo.pl zmierzyć się z tabliczką mnożenia. Powodzenia!

Nauczyciele matematyki.