Archiwum

Za nami kolejne zmagania sportowe naszych uczniów. Od września do czerwca zawodnicy naszej „Jedynki” godnie reprezentowali  szkołę w zawodach Miejskiej, Powiatowej i Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży. Do rywalizacji przystąpiło około 45 szkół  z powiatu słupskiego oraz blisko 500 szkół  z całego Województwa Pomorskiego.  Po rozegraniu wszystkich konkurencji Szkoła Podstawna nr 1  w Ustce okazała się bezkonkurencyjna i zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Powiatowej Olimpiadzie Młodzieży, a w zmaganiach na szczeblu wojewódzkim zajęliśmy 26 miejsce. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wywalczyli sporo medali, a największym sukcesem było zajęcie czwartego miejsca w Finale Wojewódzkim dziewcząt w  piłkę ręczną oraz 3 miejsce chłopców w  półfinale Województwa Pomorskiego w piłkę koszykową. Wszystkim uczniom oraz nauczycielom  wychowania fizycznego serdecznie gratulujemy.

Największe sukcesy sportowe SP nr 1 w Ustce 2016/2017

   Mistrzostwie miasta Ustka

-  sztafetowe biegi przełajowe ( dziewczęta i chłopcy)

-   Sebastian Szyca i Weronika Kraśnik  mistrzowie w biegu przełajowym na 1km

-  tenis stołowy ( dziewczęta)

-   unihokej ( dziewczęta i chłopcy)

-  piłka ręczna ( dziewczęta )

-   piłka koszykowa ( dziewczęta i chłopcy)

-   piłka siatkowa ( dziewczęta)

-   czwórbój lekkoatletyczny  ( dziewczęta i chłopcy)

Mistrzostwie powiatu słupskiego                                                                    

-  sztafetowe biegi przełajowe ( dziewczęta i chłopcy)

-  Sebastian Szyca w biegu na dystansie 1km –biegi przełajowe

-   tenis stołowy ( dziewczęta)

-   piłka siatkowa ( dziewczęta)

-   piłka koszykowa ( dziewczęta i chłopcy)

-   piłka ręczna ( dziewczęta)

-   czwórbój lekkoatletyczny  ( dziewczęta i chłopcy)

Mistrzostwa województwa pomorskiego

-   4 miejsce w piłkę ręczną dziewcząt

-   6 miejsce w tenisie stołowym dziewcząt

-   14 miejsce w piłkę siatkową dziewcząt

-   15 miejsce w piłkę koszykową  dziewcząt i chłopców

-   16 miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

SPORTOWA JEDYNKA NA FOTOGRAFII