Archiwum

Matematyka w naszej szkole cieszy się ogromnym powodzeniem. Dowodem na to jest liczny udział uczniów w konkursach matematycznych. W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2017 organizowanym przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych wzięło udział 97 uczniów z klas II-VI.

Mamy już laureatów i wyróżnioych w konkursie. Są nimi:

KUBICJA HANNA IIa
KONIECZNY WITOLD IIb
RÓŻYCKA OLIWIA IIb
NIKODEMSKA NATALIA IId
STACHULA KRZYSZTOF IIIa
ŻYŁKA HANNA IIIa
ZARZYCKI PIOTR IIIc
WITKOWSKI ADAM IIIe
SIKORA SZYMON VIs
CUR KACPER Vs
KLEJNA OLA Vs
ZAJĄC NATALIA IVb

Szczególne osiągnięcie zdobyli:

MAZUR MACIEJ Vs - średnia nagroda
NIEMKOWICZ KAMIL Vs - duża nagroda


Gratulujemy uczniom i ich opiekunom: Pani Karinie Werra, Pani Stefanii Salachnie, Pani Pani Bożenie Petrykowskiej, Pani Iwonie Siemiaszko-Kaszuba, Pani Irenie Znajdek, Pani Marcie Malinowskiej, Pani Beacie Arcimowicz oraz Panu Krzysztofowi Woźniakowi.


Życzymy kolejnych sukcesów!