Archiwum

Dzień Ziemi wpisał się już na stałe do naszego szkolnego kalendarza. W szkole święto naszej planety obchodziliśmy 25 kwietnia.

Klasy IVs i Vs wraz z wychowawczyniami – p. J. Borkowską i p. D. Kołaczek – zaprosiły społeczność szkolną na ciekawe przedstawienie. Spektakl w humorystyczny sposób opowiadał o kondycji Ziemi oraz przypomniał uczniom, jaki ludzie mają wpływ na środowisko przyrodnicze.

Występ wzbogaciły piosenki o tematyce ekologicznej, przygotowane przez p. J. i K. Werrów, a o piękne dekoracje zadbała p. S. Salachna.

Tego dnia zostały również wręczone nagrody w konkursie wiedzy o lesie, który we współpracy z Wojskowym Kołem Łowieckim przeprowadziła p. M. Malinowska. Najlepsi uczniowie z klas I, II i III otrzymali nagrody ufundowane przez WKŁ „BAŁTYK”.

Gratulujemy wspaniałego przedstawienia i mamy nadzieję, że nasi uczniowie będą pamiętać o ekologii na co dzień, a nie tylko od święta!