Archiwum

17 lutego w usteckim Domu Kultury odbyło się rozstrzygnięcie konkursów plastycznych: "Najładniejszy budynek w Ustce" oraz "Ustka w świątecznej dekoracji" organizowanych przez Urząd Miasta Ustka. Wśród laureatów i wyróżnionych nie zabrakło uczniów naszej szkoły, którym nagrody w imieniu Burmistrza, wręczała pani Sekretarz Danuta Groszek.

Na konkurs „Najładniejszy budynek w Ustce” wpłynęło łącznie 156 prac ze szkół podstawowych, w tym 95 z naszej szkoły. Natomiast na konkurs „Ustka w świątecznej dekoracji” wpłynęło 46 prac, w tym 36 wykonanych przez naszych uczniów.

         Jak podkreślali organizatorzy, wszystkie prace były piękne, a te najpiękniejsze zyskały uznanie jury i otrzymały nagrody oraz wyróżnienia. Natomiast wszyscy uczestnicy odebrali od organizatorów dyplomy i słodkie upominki.