Archiwum

Dnia 18.02 b.r w Szkole Podstawowej we Włynkówku odbył się III Rejonowy Turniej Szachowy. Wzięło w nim udział 30 młodych szachistów z 9 szkół podstawowych z naszego regionu. Każdy z zawodników rozegrał po 7 partii systemem szwajcarskim z czasem po 10 minut na osobę. Pierwsze miejsce wśród szkół podstawowych zdobyła Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ustce, II była Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku, a III Szkoła Podstawowa we Włynkówku. W klasyfikacji I-III najlepszy okazał się uczeń SP Nr 1 w Ustce, Krzysztof Stachula. II był uczeń SP Włynkówko, Cezary Grzelak, a III Mateusz Drozdek z SP 1 Ustka.  Wśród starszych uczniów triumfował Szymon Ludwikowski z IV klasy SP 3 Słupsk, druga była uczennica klasy IV SP2 Ustka, Alicja Piątak, a III miejsce zdobył uczeń V klasy SP1 Ustka, Mikołaj Rokicki. Najlepsi otrzymali statuetki, nagrody rzeczowe oraz dyplomy, a każdy uczestnik turnieju dyplom uczestnictwa. Cieszymy się z tak licznej frekwencji. Kolejny turniej szachowy już niedługo.