Archiwum

         Staramy się, aby w naszej szkole na co dzień panowała miła, sprzyjająca rozwojowi uczniów atmosfera. Ale są takie dni w kalendarzu, kiedy jest szczególnie sympatycznie. Należy do nich 14 lutego – dzień św. Walentego.

         Od kilku lat w naszej szkole walentynki świętujemy pod hasłem CZERWONY DZIEŃ POZYTYWNYCH UCZUĆ. Jego organizatorami są p. J. Borkowska, E. Pietrzyk, K. Komorowska, D. Grześ p. K. Werra i p. J. Werra.

Na korytarzu podczas przerw rozbrzmiewa nastrojowa muzyka, dominującym kolorem naszych ubrań jest oczywiście czerwony i każdy ma przypięte czerwone serduszko. Smakosze łakoci mogą cieszyć się czerwonymi galaretkami i ciasteczkami w kształcie serc. Parlament Uczniowski, który dostarcza pocztę walentynkową, ma pełne ręce roboty. Tego dnia odbywa się też konkurs piosenki angielskiej „YOU CAN SING”.

         I jak co roku 14 lutego w naszej szkole było bardzo sympatycznie.