Archiwum

         13 stycznia odbył się apel podsumowujący pracę i osiągnięcia uczniów w I semestrze roku szkolnego 2016/2017 przygotowany przez klasy VIb i VIs oraz ich wychowawczynie – p. J. Dobską i p. E. Spiczak-Brzezińską.

A było co wspominać! W zabawnej formie teleexpressu przypomniane zostały najważniejsze imprezy, uroczystości i wydarzenia minionych miesięcy. Zaprezentowano uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu oraz klasy, które uzyskały najwyższe średnie ocen. Natomiast Parlament Uczniowski pochwalił się wieloma akcjami charytatywnymi, jakie przeprowadził wśród szkolnej społeczności.

Ponadto apel stał się świetną okazją do wręczenia uczniom nagród i dyplomów za udział w konkursach przedmiotowych, artystycznych i zawodach sportowych.

I było tak miło, że chyba wszyscy pomyśleli o WAKACJACH. Ale zanim nadejdzie czas letniego odpoczynku, przed nami II semestr roku szkolnego.

Wszystkim uczniom życzymy powodzenia i sukcesów w II semestrze!