Archiwum

Dzisiaj, tj. 6 grudnia 2016 roku naszą grupę z samego rana odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach dzieci. Został gorąco przywitany wierszykiem o Mikołaju oraz zaproszony przez dzieci do wspólnej zabawy i śpiewu. Mikołaj poczęstował każde dziecko pyszną gwiazdką z pierniczka oraz obdarował adwentowym kalendarzem. Uczniowie „zerówki” z ogromną radością zaprosili św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne! Ale też dzień wcześniej, na specjalne zaproszenie Mikołaja /napisał do nas list/, byliśmy z innymi dziećmi w kinie Delfin na filmie pt. „ Vaiana. Ocean skarbu”.

Ale to nie był koniec atrakcji w tym dzisiejszym dniu. Z mikołajkowym „słodkim” prezentem przyszła do nas też pani dyrektor szkoły – p. Bogumiła Lenard. W ramach akcji CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM, przeczytała nam fragment „Opowieści św. Mikołaja”. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały przygód Mikołaja, który dbał o zwierzęta i opiekował się nimi. Uczniowie na zakończenie wizyty, obiecali pani dyrektor, że zimą będą pamiętać o dokarmianiu zwierząt.

Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia.