Archiwum

W przededniu Święta Niepodległości odbył się w naszej szkole uroczysty apel, przygotowany przez uczniów klas III i ich wychowawczynie: p. I. Kaszubę, p. A. Majchrzak, p. I. Znajdek, p. M. Wróbel-Barczyńską i p. M. Malinowską we współpracy z p. K. i J. Werra.

         Uczniowie w ciekawy sposób przypomnieli drogę Polaków do odzyskania niepodległości, a w humorystycznych scenkach uświadomili widzom, że nie należy zapominać o tym ważnym święcie. Występ wzbogaciły wzruszające pieśni patriotyczne oraz piękna prezentacja multimedialna przygotowana przez p. M. Bratasz, podkreślająca ważne wydarzenia z historii Polski.

         Natomiast 11 listopada nasi uczniowie pod opieką wychowawców uczestniczyli w uroczystości złożenia kwiatów pod Pomnikiem Polskiego Państwa Podziemnego oraz przeszli ulicami miasta w Marszu Niepodległości.