Archiwum

Dnia 24.09. b.r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Słupsku I Jesienny Turniej Szachowy. Wzięło w nim udział aż 31 uczniów z klas I-VI z 8 szkół podstawowych ze Słupska i okolic (SP1, SP2, SP3, SP7 oraz SP Ziarno ze Słupska, SP1 i SP 2 Ustka, SP Włynkówko). Każdy z uczestników turnieju rozegrał 7 partii po 10 minut na  osobę,  systemem szwajcarskim. Wszyscy zawodnicy otrzymali na koniec dyplomy uczestnictwa oraz nagrody rzeczowe. Najlepszych 6 uczniów z klas I-III i IV-VI dostało dyplomy za miejsca, nagrody, a zwycięzcy obu kategorii wiekowych też statuetki. Sp 1 reprezentowało 3 uczniów: Krzysztof Stachula i Mateusz Drozdek z klasy III oraz Mikołaj Rokicki z klasy V. Krzyś zdobył II m-ce wśród uczniów klas młodszych, Mateusz był III w tej samej kategorii wiekowej, a Mikołaj V wśród uczniów klas starszych. Dziękujemy naszym uczniom za godną reprezentację szkoły!