Dwa dni walki, ogromnych emocji i sportowej rywalizacji do samego końca! Turniej koszykówki rozegrany systemem „każdy z każdym” to nie przypadek – liczyła się determinacja, charakter i serce do gry. Cztery spotkania – każde zakończone zwycięstwem – i pewny awans! Dziewczęta z SP1 w Ustce nie dały szans rywalkom i sięgnęły po złoto, kończąc turniej z […]
MAMY TO! AWANS JEST NASZ! Dowiedz się więcej »









