Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły, Szymon Dadacz z kl.7a, został nagrodzony w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Podwórko – teatralne podwórko”.
Szymon otrzymał za swoją pracę Nagrodę Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Słupsku. Gratulujemy Szymonowi i życzymy mu dalszych sukcesów na artystycznym polu.
Na wystawie pokonkursowej znalazły się także prace innych uczniów naszej szkoły. Należą do nich: Daniel Kolus, Varvara Shamanova, Oliwia Hryncewicz, Karol Koryczan i Szymon Kowalski.
Wszystkim młodym artystom serdecznie gratulujemy!