Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

DNI OTWARTE „ELEKTRYKA” I „ROLNICZAKA”

19 kwietnia uczniowie klasy 8a wraz z opiekunami uczestniczyli w Dniu Otwartym Zespołu Szkół „ELEKTRYK” im. Noblistów Polskich oraz Zespołu Szkół Agrotechnicznych „ROLNICZAK” w Słupsku.

To dzień, w którym uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak wygląda nauka w konkretnej placówce. W tym czasie nauczyciele, młodzież i pracownicy obu szkół przygotowali wiele ciekawych wydarzeń sportowych, muzycznych, plastycznych czy językowych. Mogliśmy też popróbować różnego rodzaju smakołyków przygotowanych dla nas.

Celem Dni Otwartych jest w ciekawy i niebanalny sposób zachęcić młodych ludzi, by spośród wielu placówek wybrali tę jedną, konkretną szkołę. Uczestnicząc w tych wydarzeniach, każdy ósmoklasista mógł zapytać o interesujące go kwestie oraz porozmawiać z uczniami i nauczycielami danej szkoły ponadpodstawowej. 

Skip to content