Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

„ZBIERAMYTO W SZKOLE”

Projekt „ZbieramyTo w szkole” jest prowadzony przez Fundację Missio Cordis. Zaproszono do niego wszystkie placówki edukacyjne, aby zaangażować najmłodsze pokolenie Polaków do „dobroczynnego recyklingu”.

Dzięki tej zbiórce dokonuje się dwojaka pomoc:
1) edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży –
pomoc środowisku naturalnemu, wsparcie recyklingu, aby jak najmniej odpadów trafiło na wysypisko śmieci;
2) dzięki „dobroczynnemu recyklingowi” wsp
arcie budowy studni w Czadzie.

W naszej szkole podjęliśmy wyzwanie zbiórki zużytych baterii. Od września do 17. czerwca udało nam się łącznie zebrać: 564,92 kg tego surowca. Zwycięską klasą, która zebrała największą ilość baterii, została IVA. Uczniowie tego oddziału zgromadzili 194,17 kg.

Bardzo dziękujemy za udział w akcji!!!

Skip to content