Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

„PODWÓRKO – ZACZYTANE PODWÓRKO”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Dzieci i Młodzieży pt. „Podwórko – zaczytane podwórko”. Wzięły w nim udział 23 placówki. Na konkurs wpłynęły 172 prace. Spośród nich komisja konkursowa 10 prac nagrodziła, 10 wyróżniła, a 35 zakwalifikowała na wystawę pokonkursową.

Miło nam poinformować, że nasza uczennica z klasy VIIIa – Anastasiia Bronnikova – zdobyła główną nagrodę w kategorii klas VII -VIII, natomiast wyróżnienie w kategorii klas IV-VI otrzymała Alicja Zawierowska. Obie uczennice dostały piękne dyplomy oraz nagrody.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content