Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

ZŁOTO NA WOJEWÓDZKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LEKKIEJ ATLETYCE

24 maja w Słupsku odbyły się finały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lekkoatletyce. Wielki sukces odniosła w nich nasza uczennica z kl. 8a Anna Ćwigoń – Szymczak, która wygrała złoty medal w bieg na 1000m z czasem 3:18.6.

Na 9 miejscu zmagania zakończyła Zuzanna Drzazgowska w skoku wzwyż, uzyskując wynik 125cm. W skoku w dal Filip Oszkinis uzyskał wynik 4,49m, a Oliwier Lickiewicz 4,21m, co dało obu chłopcom dalsze lokaty.

Gratulujemy wyników naszym uczniom i ich trenerom!

Lucyna Kuklińska – Nurkowska

Skip to content