Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

XV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY „RODZINNE DYKTANDO”

W czwartek, 9 maja br., w Szkole Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku odbył się XV Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Rodzinne Dyktando”. Adresowany był on do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych oraz członków ich rodzin. Poprzez zaproponowaną formę dyktanda organizatorzy pragnęli pokazać, że wspólne zmagania z ortografią mogą być zarówno nauką, jak i dobrą zabawą.

Naszą szkołę w ortograficznych rozgrywkach reprezentowały dwie uczennice z kl. 5a wraz ze swoimi mamami. Po sprawdzeniu dyktand jury ogłosiło wyniki: I miejsce zajęła Maja Gdyra z mamą Magdaleną, a miejsce III – Anielka Mikołajczyk z mamą Beatą.

Serdecznie gratulujemy obu zespołom!

(zdjęcia ze strony organizatora konkursu)

Skip to content