Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Dzień Ziemi w klasie 4A

Z okazji Dnia Ziemi klasa 4A wybrała się na grę terenową do Łysomiczek koło Słupska. Uczniowie musieli wykonać szereg zadań związanych z grą, m.in. zorientować mapę w terenie, posługiwać się kompasem w celu wybrania właściwej trasy, odszukać punkty zaznaczone na mapie, rozpoznać tropy zwierząt, odszukać ukryte w lesie skrzynki, teczki z zadaniami, hełmy, czołgać się pod przeszkodą z sieci.
Na zakończenie gry organizator przygotował ognisko, przy którym grupa uczyła się wskrzeszać ogień, wykonywać i piec chlebek indiański. Był czas również na tradycyjne pieczenie kiełbasek, chlebka i pianek.
Dla aktywnych uczestników wyjazdu był czas na gry i zabawy z piłką, w unihokeja, a niektórzy spędzali czas na pomoście.

Skip to content