Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS FILMOWY „EMP@TYCZNA KLASA”

Uczniowie klasy VIIb wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym „Emp@tyczna Klasa”. Ich zadaniem było stworzenie krótkiego filmiku (max. 3-minutowego), prezentującego zespół klasowy jako „Empatyczną Klasę”, ukazując jej zdolność do empatii, wsparcia i budowania pozytywnych relacji.

Klasa VII b spisała się świetnie! Uczniowie wykazali się sporym talentem aktorskim i umiejętnościami z zakresu informatyki. Wyniki konkursu poznamy pod koniec maja, ale najważniejsze jest to, że udział w nim pozwolił siódmoklasistom poszerzyć wiedzę dotyczącą empatii, rozwinął ich kompetencje cyfrowe oraz dostarczył wszystkim mnóstwa dobrej zabawy. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia pracy naszych uczniów!

Skip to content