Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

MIEJSKI KONKURS BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

18 kwietnia w naszej szkole odbył się Miejski Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wzięły w nim udział trzy usteckie szkoły: SP nr 1, SP nr 2 i SP nr 3. Naszą szkołę reprezentowali: Maja Gdyra, Irena Mączkowiak, Szymon Dadacz i Oliwier Kaczmarek.

Konkurs składał się z dwóch konkurencji: pokonania toru przeszkód na rowerze oraz testu sprawdzającego wiadomości z zakresu ruchu drogowego.

Po podsumowaniu wyników konkursu BRD zwycięstwo przyznano drużynie z SP nr 2. Nasi uczniowie zajęli drugie miejsce. Za udział w konkursie wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki. Gratulujemy!

Skip to content