Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

SUKCES NASZEJ UCZENNICY W X WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PIOSENKI „RYTM I MELODIA”

„Czym jest muzyka? Nie wiem.
Może po prostu niebem
Z nutami zamiast gwiazd.
Może mostem zaklętym,
Po którym instrumenty
Przeprowadzają nas”.

W minioną sobotę w Damnie odbył się X Wojewódzki Konkurs Piosenki „Rytm i Melodia”. Honorowy patronat nad nim objął wójt gminy Damnica, pan Andrzej Kordylas, który ufundował nagrody za I miejsca we wszystkich kategoriach wiekowych.

Ogromny sukces w konkursie odniosła nasza uczennica z kl. 2s, Arina Peres Fedorova, która piosenką z repertuaru Majki Jeżowskiej pt. „Blues bujany” wywalczyła 1. miejsce w kategorii klas 1-3. Arina swym pięknym śpiewem pokonała aż trzynastu konkurentów!

Opiekunem artystycznym dziewczynki jest pani Karina Werra, której serdecznie gratulujemy tak zdolnej podopiecznej.

Skip to content