Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Sukcesy w konkursie Liga Matematyczna

Ogólnopolski konkurs Liga Matematyczna to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów matematycznych w naszym regionie. Jest to wydarzenie, które co roku przyciąga wiele uzdolnionych dzieci z całego kraju, chcących zmierzyć się z trudnymi problemami matematycznymi, by udowodnić swoją wiedzę oraz wyjątkowe umiejętności.

W tym roku do zmagań przystąpiło aż 764 uczniów, z czego 11 z naszej szkoły.

Miło nam poinformować, że Alan Szczucki z klasy 6B zajął w finale wysokie 4 miejsce, a uczennice: Klaudia Dzedzej i Hania Kierzkowska z klasy 5MS zostały finalistkami tegorocznej edycji konkursu.

Sukces Klaudii, Hani i Alana w konkursie Liga Matematyczna nie był przypadkowy. Ich ciężka praca, zaangażowanie i pasja do matematyki pozwoliły im osiągnąć piękne wyniki.
Zwycięstwo w konkursie to nie tylko ogromne osiągnięcie dla uczniów, ale również dla całej szkoły. To potwierdzenie, że nauka w SP1 w Ustce jest prowadzona na wysokim poziomie, a nauczyciele są w stanie przygotować swoich podopiecznych do trudnych wyzwań.

Gratulujemy Klaudii, Hani i Alanowi ich osiągnięć i życzymy im kolejnych sukcesów w przyszłości. Jesteśmy dumni, że są uczniami naszej szkoły. Wierzymy, że osiągną w życiu wiele wspaniałych rzeczy, jeśli będą kontynuować swoją pasję i pracować nad dalszym rozwojem.

Skip to content