Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Sukces na skalę wojewódzką. Ola wyrecytowała zwycięstwo!

Sukcesem zakończył się udział Aleksandry Wiśniowskiej, uczennicy klasy VIIIc, w Wojewódzkim Konkursie Poezji ks. Jana Twardowskiego, który odbył się 27 kwietnia 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Miastku. Kolejna edycja konkursu spotkała się z dużym odzewem – zgłosiło się do niej 38 uczniów z całego województwa pomorskiego. Profesjonalne jury oceniało uczestników w 4 kategoriach wiekowych. Nasza Ola była bezkonkurencyjna wśród uczniów klas VII-VIII. Przygotowała interpretację wiersza „Śpieszmy się” i zachwyciła swoim występem jurorów. Wyrecytowała zwycięstwo, które niezmiernie nas cieszy.

Gratulujemy Oli i życzymy jej dalszych sukcesów.

Skip to content