Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Sukces na skalę wojewódzką. Ola wyrecytowała zwycięstwo!

Sukcesem zakończył się udział Aleksandry Wiśniowskiej, uczennicy klasy VIIIc, w Wojewódzkim Konkursie Poezji ks. Jana Twardowskiego, który odbył się 27 kwietnia 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Miastku. Kolejna edycja konkursu spotkała się z dużym odzewem – zgłosiło się do niej 38 uczniów z całego województwa pomorskiego. Profesjonalne jury oceniało uczestników w 4 kategoriach wiekowych. Nasza Ola była bezkonkurencyjna wśród uczniów klas VII-VIII. Przygotowała interpretację wiersza „Śpieszmy się” i zachwyciła swoim występem jurorów. Wyrecytowała zwycięstwo, które niezmiernie nas cieszy.

Gratulujemy Oli i życzymy jej dalszych sukcesów.

Skip to content