Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Nagrody Burmistrza Miasta Ustka

W środę, 19 kwietnia 2023 r., w Urzędzie Miasta w Ustce odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów, nagród i stypendiów Burmistrza Miasta Ustka Jacka Maniszewskiego w dziedzinie kultury i sportu.

Nagrodę II stopnia Burmistrza Miasta Ustka za zajęcie I miejsca w kategorii zespołów w XIII Regionalnym Konkursie Piosenki Młodzieżowej „Barwy Piosenki” otrzymała nasza uczennica z kl. 8a – Paulina Bąbelek.

Za osiągnięcia sportowe w roku 2022 we współzawodnictwie krajowym nagrodę IV stopnia otrzymały: Anna Ćwigoń – Szymczak z kl.7a i Nella Dziuba z kl.8c. Dziewczyny są zawodniczkami Klubu Sportowego LKS Jantar Ustka, trenują lekkoatletykę i osiągają sukcesy sportowe nie tylko na szczeblu wojewódzkim, ale też krajowym.

Uczeń klasy 5a – Artem Adambajew – zawodnik Miejskiego Klubu Sportowego Jantar Ustka, za zaangażowanie sportowe otrzymał dyplom.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!!!

Skip to content