LEKKOATLETYCZNE NADZIEJE OLIMPIJSKIE

W piątek, 14 kwietnia  2023r., w Borzytuchomiu odbyły się wojewódzkie eliminacje w biegach przełajowych „Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie” organizowane przez Pomorski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki w Gdańsku.

W zawodach wystartowała 16osobowa reprezentacja z naszej szkoły:

U 14 dziewczęta 1000m Anna ĆwigońSzymczak, Aleksandra Klimek, Maja Dubiela, Emilia Jopek, Gabriela Woźniak,

U 14 chłopcy 1000m Konrad Zarębski, Paweł Nikodemski,

U 12 dziewczęta 800m – Nikola Słomska, Natalia Zabierowska, Weronika Radomska, Amelia Zakrzewska, Zofia Uznańska, Maria Matis,

U 12  chłopcy 800m Jakub Olejniczak, Tymon Ćwigoń Szymczak, Dominik Andruszkiewicz.

Największy sukces w wojewódzkich eliminacjach Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie” odniosła Anna Ćwigoń – Szymczak, która  zajęła 2. miejsce, jednocześnie awansując  do finałów ogólnopolskich.

Gratulacje dla wszystkich startujących!

Lucyna Kuklińska – Nurkowska