Kandydaci do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustce w roku szkolnym 2023/2024:
- Adambaiev Renat
- Boczkowski Tobiasz
- Borzyszkowska Oliwia
- Bruner Dawid
- Cholewa Wanessa
- Data Tymon
- De Lubicz-Szeliska Nela
- Gąsior Kacper
- Głogowski Oskar
- Grzelak Kornelia
- Jażdżewska Lena
- Kardaś Bruno
- Kiełtyka Agata
- Kierzkowski Nikodem
- Kowalczyk Marcel
- Kowalski Adam
- Kowalski Jakub
- Krawczyk Leon
- Ksel Iga
- Kublik Stanisław
- Kupski Emil
- Lickiewicz Piotr
- Łunkiewicz Aleksander
- Małek Maksymilian
- Miksza Julia
- Milewski Dawid
- Mirecki Jakub
- Misiurek Martyna
- Moroń Aleksander
- Nowak Gabriela
- Nowak Julia
- Nowkowska Lilianna
- Opolski Mateusz
- Opuchlik Iga
- Opuchlik Natan
- Osobliwy Emil
- Pawlikowski Borys
- Perju Arina
- Pestka Liliana
- Podoba Maksymilian
- Potecka Aniela
- Półbrat Gaja
- Rudiak Jakub
- Rzepecka Zofia
- Siadaczka Julia
- Strzelec Grzegorz
- Szałowińska Amelia
- Szmajda Miłosz
- Szulc Nikodem
- Tomalski Bartosz
- Uznańska Hanna
- Waleszczyńska Hanna
- Wieszun Liliana
- Woźniak Kornelia
- Zawadzki Kuba
- Zawarta Laura
- Żyszkiewicz Eliza
Oświadczenie woli (termin dostarczenia: 30-31 marca 2023r.):
Kandydaci do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustce w roku szkolnym 2023/2024:
Adambaiev Renat
Boczkowski Tobiasz
Borzyszkowska Oliwia
Bruner Dawid
Cholewa Wanessa
Data Tymon
De Lubicz-Szeliska Nela
Gąsior Kacper
Głogowski Oskar
Grzelak Kornelia
Jażdżewska Lena
Kardaś Bruno
Kiełtyka Agata
Kierzkowski Nikodem
Kowalczyk Marcel
Kowalski Adam
Kowalski Jakub
Krawczyk Leon
Ksel Iga
Kublik Stanisław
Kupski Emil
Lickiewicz Piotr
Łunkiewicz Aleksander
Małek Maksymilian
Miksza Julia
Milewski Dawid
Mirecki Jakub
Misiurek Martyna
Moroń Aleksander
Nowak Gabriela
Nowak Julia
Nowkowska Lilianna
Opolski Mateusz
Opuchlik Iga
Opuchlik Natan
Osobliwy Emil
Pawlikowski Borys
Perju Arina
Pestka Liliana
Podoba Maksymilian
Potecka Aniela
Półbrat Gaja
Rudiak Jakub
Rzepecka Zofia
Siadaczka Julia
Strzelec Grzegorz
Szałowińska Amelia
Szmajda Miłosz
Szulc Nikodem
Tomalski Bartosz
Uznańska Hanna
Waleszczyńska Hanna
Wieszun Liliana
Woźniak Kornelia
Zawadzki Kuba
Zawarta Laura
Żyszkiewicz Eliza