Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

KULINARNE POTYCZKI „MASTER CHEF”

W miniony poniedziałek, tj.20.03.2023 roku, na lekcji języka angielskiego w grupie 6ac odbyły się potyczki kulinarne. Uczniowie mieli za zadanie przygotować prostą w wykonaniu, ulubioną potrawę, przekąskę lub deser.

Przepisy napisane w języku angielskim oraz degustacja przyrządzonych słodkości i lunchowych przekąsek okazały się świetną formą integracji grupy uczniowskiej.

Dla wszystkich uczestników, którzy zdecydowali się zmierzyć w konkursie kulinarnym, przygotowane zostały dyplomy z tytułem „Master chefa”,  a dla zwycięzcy – Igora – dodatkowa nagroda w postaci „Rodzinnej Książki Kucharskiej”. Igor zdobył uznanie jurorów, częstując ich pysznym śmietanowcem – deserem podawanym na zimno.

Gratulujemy!

Skip to content