Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

WIOSNA Z SUKCESAMI

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasi uczniowie rozpoczęli wiosnę od sukcesów w konkursie wokalnym. 18 marca reprezentowali naszą Jedynkę w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Idzie Wiosna”. Jury doceniło umiejętności naszych wykonawców, przyznając
II miejsce zespołowi Prymka oraz wyróżnienie Alicji Pryczkowskiej. Reprezentantką szkoły w kategorii uczniów klas I – III była Arina Peres Fedorova, która również pięknie się zaprezentowała, debiutując na konkursie o randze powiatowej.
Taki początek wiosny bardzo nas cieszy!
Gratulujemy utalentowanym uczennicom oraz ich nauczycielom Państwu Karinie i Januszowi Werra.
Skip to content