MIŁA WSPÓŁPRACA Z NIEPUBLICZNYM PRZEDSZKOLEM NA WYDMIE

IV Olimpiada z Języka Angielskiego w Niepublicznym Przedszkolu na Wydmie to kolejna możliwość współpracy między placówkami oświatowymi w naszym mieście.

W dniu 22.02.2023 r. odbyły się pełne zabawy i uśmiechu zmagania z językiem angielskim najstarszych przedszkolaków ze wszystkich placówek przedszkolnych w Ustce.

Nad przebiegiem konkursu czuwało powołane przez organizatorów Jury. Jednym z jurorów, już po raz kolejny, była pani Ewelina Pietrzyk, nauczycielka języka angielskiego ze Szkoły Podstawowej nr 1 Ustce. Przyjęła ona zaproszenie do uczestnictwa w olimpiadzie od pani Dyrektor Niepublicznego Przedszkola na Wydmie, Jadwigi Krawczyk.

Poziom uczestników konkursu był bardzo wyrównany, na szczęście udało się wyłonić laureatów. Gratulujemy przedszkolakom ogromnej wiedzy, a ich opiekunom tak uzdolnionych podopiecznych.