Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Wizyta przedstawicieli I LO w Słupsku

W poniedziałek, 9 stycznia, naszych ósmoklasistów odwiedzili wyjątkowi goście. Byli to uczniowie i nauczyciele z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku – jednej z najstarszych placówek oświatowych w tym mieście. Od wielu lat w ogólnopolskich rankingach szkół średnich liceum to zajmuje wysokie lokaty.

Nasi goście przedstawili uczniom klas ósmych interesującą ofertę edukacyjną swojej placówki. Uczestnicy spotkania z zaciekawieniem wysłuchali ważnych informacji dotyczących naboru do klas pierwszych czy profili proponowanych im oddziałów.

Mamy nadzieję, że spotkania organizowane przez panią Annę Sylwię Nowaczyk w ramach Doradztwa zawodowego pomogą naszym ósmoklasistom w wyborze przyszłej szkoły.

Skip to content