Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

KARTKA DLA SENIORA

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji pod nazwą „Świąteczny upominek dla Seniora” organizowanej już po raz drugi przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ustce.

Celem akcji jest dotarcie do każdego samotnego seniora z naszego miasta. To bardzo ważne, by w tym wyjątkowym, świątecznym okresie nikt nie czuł się zapomniany. Dobro przekazane drugiemu człowiekowi wraca do nas ze zdwojoną siłą!

Uczniowie SP1 na lekcjach plastyki i techniki wykonali kartki świąteczne, które samodzielnie ozdobili. Zostaną one przekazane usteckim seniorom, którzy czekają na uśmiech, życzliwość, serdeczność czy dobre słowo. Mamy nadzieję, że bożonarodzeniowe kartki naszych dzieci wywołają uśmiech na twarzach ich adresatów.

 

Skip to content