Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Zawody lekkoatletyczne

7 listopada na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustce odbył się event sportowy pn. „Od krasnala do juniora”.
Na świetnie przygotowanych czterech torach przeszkód uczniowie klas I- III naszej Jedyneczki poznawali tajniki lekkiej atletyki. Były biegi przez płotki, skoki, slalomy i zadania z mocowaniem. A wszystko bez rywalizacji, bo tego dnia liczyła się tylko dobra zabawa i uśmiech na twarzy. Nad całością wydarzenia czuwali trenerzy: Lucyna Kuklińska – Nurkowska i Danuta Kołaczek.

Zawodniczka LKS Jantar Ustka Anna Ćwigoń-Szymczak oraz uczennice klasy V Mistrzostwa Sportowego naszej szkoły: Aleksandra Klimek, Gabriela Woźniak i Sandra Durawa zachęcały najmłodszych do rozpoczęcia przygody z Królową Sportu. Na koniec imprezy wszyscy uczestnicy zabaw lekkoatletycznych otrzymali z rąk trenerek pamiątkowe medale i opaski odblaskowe Lekkoatletyka dla każdego.
Niezmiernie cieszy nas zapewnienie o kontynuacji naszego eventu.

Serdecznie dziękujemy wychowawcom klas I – III za świetną atmosferę na trybunach podczas zawodów.


Opracowała:
Lucyna Kuklińska- Nurkowska

Skip to content