Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Rajd rowerowy klasy I a

11 czerwca 2022r. w sobotę odbył się rajd rowerowy klasy I a, w którym uczestniczyły 64 osoby: uczniowie, rodzeństwo, rodzice i wychowawczyni pani Aurelia Majchrzak. Głównym celem wycieczki było propagowanie zdrowego stylu życia, wdrażanie uczniów do czynnego spędzania czasu wolnego, a także integracja zespołu klasowego i rodziców. Uczestnicy rajdu zebrali się w tym dniu na Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ustce, skąd rozpoczęła się wyprawa rowerowa do Orzechowa. Wszyscy dzielnie pokonali długą i męczącą czasami trasę. Na miejscu można było wziąć udział w podchodach i zbudować wspólny szałas, ale był też czas na odpoczynek i pieczenie kiełbasek  przy ognisku. Pogoda dopisała, wszyscy  uczestnicy świetnie się bawili i już nie mogą się doczekać następnego rajdu😊😊😊

Skip to content