Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Wygrana nauczycieli z „Jedynki” w konkursie na autorski scenariusz lekcji!

Miło nam poinformować, że w ramach konkursu na autorski scenariusz lekcji europejskiej organizowanego przez CIO Centrum Inicjatyw Obywatelskich Słupsk- EUROPE DIRECT,  główną nagrodę otrzymał zespół nauczycieli z naszej szkoły w składzie: Joanna Borkowska, Ewelina Pietrzyk i Krzysztof Woźniak. Lekcja wg nagrodzonego scenariusza została przeprowadzona w ramach projektu  Erasmus+ „Seaways, Pathways of International Learning”. Lekcja „At the Baltic Seaside” zawierała elementy geografii, języka angielskiego oraz informatyki.

Gratulujemy nauczycielom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

Skip to content