Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Spotkania z przedstawicielami szkół ponadpodstawowych

Nasi ósmoklasiści w ostatnim czasie mieli okazję poznać edukacyjne propozycje, jakie oferują im szkoły ponadpodstawowe ze Słupska.

Uczniów Jedynki odwiedzili przedstawiciele Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Dzięki ciekawej prezentacji nasi ósmoklasiści poznali placówkę oferującą nowocześnie wyposażone klasopracownie specjalistyczne oraz bardzo bogatą i zróżnicowaną ofertę kształcenia w Technikum nr 6 i Szkole Branżowej I Stopnia nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi.

Zaprezentowane kierunki w technikum to: technik ochrony środowiska, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, technik analityk, technik architektury krajobrazu, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik technologii żywności, technik geodeta, technik informatyk, technik programista. Szkoła branżowa oferuje edukację na kierunkach: kucharz i ogrodnik.

Kolejną szkołą prezentującą naszym uczniom swoją ofertę kształcenia było II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza – jedna z najstarszych szkół w Słupsku. Uczennice tej placówki przeprowadziły warsztaty z zakresu biologii i chemii dla naszych ósmoklasistów oraz przedstawiły propozycje edukacyjne na rok szkolny 2022/2023.   

Skip to content