Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Pomagamy UKRAINIE

Od poniedziałku, 28 lutego, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce przyłączyła się do akcji wspierania uchodźców z Ukrainy. Uczniowie, ich rodzice, pracownicy szkoły oraz mieszkańcy pobliskich rejonów naszego miasta, poruszeni aktualną sytuacją za wschodnią granicą, postanowili pomóc osobom uciekającym do Polski przed wojną na Ukrainie oraz tym, którzy zdecydowali się pozostać w swojej ojczyźnie, by bronić jej przed rosyjskim atakiem.

Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim ustczanom za ogromne zainteresowanie zbiórką przeprowadzaną na terenie naszej szkoły. Codziennie odwiedzają nas dorośli i dzieci, ludzie wielkiego serca, którzy przynosząc dary, pragną wesprzeć w tej trudnej chwili obywateli Ukrainy.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy rodzicom naszych uczniów za wszelką pomoc, życzliwość, wsparcie, jak również chęć udostępnienia miejsc do zamieszkania dla ukraińskich uchodźców.

Zachęcamy zainteresowane osoby do przyłączenia się do naszej akcji. Zbiórka na rzecz Ukrainy na terenie SP1 potrwa do najbliższego piątku.

Skip to content