Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Wirtualna Gazetka Szkolna

Wirtualna Gazetka Szkolna to innowacyjny system wyświetlania informacji wdrożony w naszej szkole. Zawieszone na holu ekrany stały się nowoczesnym narzędziem edukacyjno-informacyjnym. Wyświetlane w formie graficznej informacje docierają do uczniów i ich rodziców w szybki i ciekawy sposób. 

Wirtualna Gazetka Szkolna wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród wszystkich. Analizując treści można znaleźć ciekawostki edukacyjne, informacje o wydarzeniach współczesnego świata oraz historii, a uczniowie mogą utrwalać i rozszerzać swoją wiedzę. 

Gazetka staje się kapsułą czasu, która za pomocą galerii zdjęć przypomina o najważniejszych wydarzeniach naszej szkolnej społeczności. 

Skip to content