Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

NIEZWYKŁE TALENTY NASZYCH UCZNIÓW

Elvira Pychyk to uczennica klasy 7a. Do naszej szkoły zaczęła uczęszczać w styczniu 2020. Po przyjeździe do Ustki z Ukrainy nie zdążyła zaaklimatyzować się wśród rówieśników, kiedy nastała pandemia i jej jedynymi towarzyszami dnia codziennego w obcym mieście i obcym kraju okazały się być japońskie filmy animowane Anime oraz japońskie komiksy Manga. Pod ich wpływem zaczęła wyrażać swoje emocje w formie rysunków, portretów i wymyślonych postaci oraz szkiców kolekcji modowych dla swych bohaterów.

Tak naprawdę to zaczęła już rysować w wieku 8 lat.

Po ponownym powrocie do szkoły we wrześniu 2021 roku została dostrzeżona przez nauczycieli uczących w klasie 7a. Elvira w trakcie lekcji cały czas coś szkicuje, na papier przelewa swe przeżycia . Najpierw są to naprędce wykonane szkice, a następnie koloruje je markerami, rzadko zdarza się, że wypełnia kontury rysunków farbami. Wykonanie jednej pracy średnio zajmuje jej godzinę.

Elvira w przyszłości chciałaby zostać projektantką mody lub autorką komiksów, czego z całego serca jej życzymy.

Skip to content