Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Nasz projekt „SNIPI” w mediach!

Projekty europejskie Erasmus+, to nie tylko działania na terenie szkoły. Uczymy się, ale również zachęcamy innych do działań ekologicznych. Razem z partnerami z zaprzyjaźnionych szkół w Irlandii, Islandii, Hiszpanii i Norwegii propagujemy ochronę środowiska morskiego. Nasz projekt został zauważony i doczekał się krótkich relacji w TV, w internecie oraz w radiu. Plastyczne projekty latarni oraz morza 3D naszych uczniów można było podziwiać na ekranach telewizyjnych.

Obejrzyjcie i przyłączcie się do działania:)

Skip to content