Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

„Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś!”

20 listopada uczniowie klasy II A w szkolnej bibliotece obchodzili DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Dzieci w tym dniu mogły przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który umilił im czas spędzony w szkole. Uczniowie chętnie opowiadali o swoich maskotkach, rozwiązywali zagadki oraz poznali historię pluszowego misia. Następnie pracując z kartami pracy, wykonywali zadania plastyczne, polonistyczne, a także sportowe, a miś towarzyszył im podczas pracy. Cały dzień upłynął w ciepłej atmosferze, i chociaż pluszowy miś ma ponad sto lat, to cieszymy się, że wciąż jest naszym dobrym przyjacielem!

Skip to content