Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Pierwsze sukcesy uczniów w nowym roku szkolnym 2021/2022
z języka angielskiego

Wspaniale poradzili sobie nasi uczniowie w pierwszych konkursach języka angielskiego tej jesieni. Bardzo licznie przystąpili do szóstej edycji Ogólnopolskiego Konkursu słuchania ze zrozumieniem „Understand” i zdobyli w nim wysokie lokaty. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a na szczególne wyróżnienie za swoje osiągnięcia zasługują następujący uczniowie:

  • Julia Szmit uczennica klasy 5 C, która została Laureatką konkursu w swojej kategorii wiekowej- zajęła 1 miejsce w województwie,         3 miejsce w kraju. Otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł;
  • Szymon Cackowski uczeń klasy 4 A- uzyskał bardzo dobry wynik i tym samym bezpłatny udział w konkursie w następnej edycji;
  • Gabriella Sternal z klasy 7 C również osiągnęła bardzo dobry wynik w swojej kategorii wiekowej;
  • Damian Jasinowski z klasy 8 B uzyskał bardzo dobry wynik w swojej kategorii wiekowej;
  • Olivia Piotrowska z klasy 3 A- uzyskała dobry wynik w swojej kategorii wiekowej;
  • Adam Szmyglewski z klasy 4 MS- osiągnął dobry wynik;
  • Olivia Świtka z klasy 5 A- dobry wynik;
  • Jakub Szmyglewski z klasy 7 D- dobry wynik;
  • Piotr Zarzycki z klasy 8 C- dobry wynik.

Kolejnym sukcesem zakończył się pierwszy etap Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego dla klas IV-VIII dla dwóch uczniów naszej szkoły, którzy po napisaniu testu leksykalno-gramatycznego na etapie szkolnym zakwalifikowali się do etapu rejonowego. Odbędzie się on w styczniu 2022 r. w Szkole Podstawowej w Kobylnicy. Do tego etapu przystąpi uczeń klasy 8 B Damian Jasinowski oraz uczeń klasy 8 C Piotr Zarzycki. Trzymamy kciuki i życzymy im powodzenia! 

Skip to content