Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Planujemy spotkanie warsztatowe w Ustce

W końcu, po prawie półtorarocznej przerwie spowodowanej pandemią, planujemy warsztaty z programu Erasmus+ ” Seaways, Pathways of International Learning”. Podczas spotkania online nauczyciele omawiali szczegóły wizyty planowanej na połowę listopada. Tym razem nauczyciele ze szkół partnerskich z Irlandii, Islandii, Hiszpanii i Norwegii mają odwiedzić naszą „Jedynkę”. Na ich przyjazd zaplanowano ciekawe lekcje pełne eksperymentów, warsztaty, pokaz ratownictwa morskiego oraz wizyty w lokalnych muzeach. Z niecierpliwością czekamy na gości z programu Erasmus+.

Skip to content