Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Nie ma mowy o nudzie w SP 1 Ustka

W ramach MOM, tym razem koszykówka 3×3, na boisku szkolnym gościliśmy reprezentację dziewcząt i chłopców z usteckich szkół.

Pod czujnym okiem sędziów: Wojciecha Beygi i Macieja Troczyńskiego zwycięstwo odnieśli chłopcy z rocznika 2009 i mł SP 1 Ustka w składzie: Kacper Kodłubański, Dawid Sawicki, Jakub Moroń, Jan Nowaczyk – awans na finały powiatowe.
Dziewczęta, ta sama kategoria, IIm Nella Dziuba, Jagoda Podlasiak, Maria Kargul i Marta Legięć.

Dziewczęta starsze 2008/07 – również wygrana i awans na finał powiatowy: Dagmara Dubiela, Natalia Ruczaj, Ania Szczepaniak, Zuzanna Kaszuba. Chłopcy z tej kategorii zajęli miejsce III w składzie: Oliwier Gładysz, Daniel Duszyński, Stefan Pawlęty, Piotr Zarzycki.

Gratulacje dla wszystkich!

Lucyna Kuklińska – Nurkowska

Skip to content