Spotkanie z policjantem

W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów w dniu 24 września odbyły się spotkania profilaktyczne klas I–III z przedstawicielem Policji, panem Pawłem Badowskim. Tematem spotkań było bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Dzieci z klas najmłodszych miały okazję porozmawiać z policjantem o swojej drodze do szkoły i ze szkoły do domu, prawidłowym poruszaniu się na przejściu dla pieszych, zasadach bezpiecznego poruszania się rowerem oraz noszenia odblasków. Uczniowie odpowiadali na zadawane pytania, wykazywali się w quizach wiedzą ze znajomości znaków drogowych, podawali liczne przykłady niewłaściwego zachowania na drodze.

Składamy serdecznie podziękowania p. Pawłowi Badowskiemu za współpracę, na którą liczymy również w przyszłości.