Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce JEDYNKA im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Środy lekkoatletyczne – finał

Rocznik 2014

Bieg na 60 m

Dziewczęta:                                      

  1. Trzaskuś Natalia – 10,97s
  2. Świderska Zuzanna – 11,19s
  3. Zawierowska Natalia – 11,54s
  4. Peres Fedorova Arina – 11,58s
  5. Netreba Maja – 12,16s
  6. Kowalczyk Iga – 12,41s
  7. Robak Hanna – 12,92s
  8. Kowalska Izabella – 13,06s
  9. Czarnowska Natalia – 13,06s
  10. Kohland Zuzanna – 13,20s
  11. Wasilewska Zuzanna – 13,38s
  12. Siadaczka Martyna – 14,54s

Chłopcy:

  1. Dominiak Wojciech – 11,26s
  2. Andruszkiewicz Dominik – 11,57s
  3. Ryniak Igor – 11,91s
  4. Kozina Seweryn – 11,98s
  5. Lewandowski Bartek – 12,22s
  6. Luniak Stanisław – 12,78s
  7. Wieczorek Oliwier – 13,04s
  8. Potecki Nikodem – 13,06s
  9. Malinowski Leon – 13,15s
  10. Filip Cur – 13,35s
  11. Chmurak Julian – 14,69s
  12. Korbecki Sebastian – 15,06s

Bieg na 300 m

Dziewczęta:  

  1. Dziuba Polla – 67,3s
  2. Bartnik Natalia – 71,0s
  3. Napieralska Lilianna – 79,4s

Chłopcy

  1. Armatowski Aleksander – 70,4s

Skok w dal

Dziewczęta:  

  1. Dziuba Polla – 2,74m
  2. Netreba Maja – 2,72m
  3. Świderska Zuzanna – 2,68m
  4. Zawierowska Natalia – 2,58m
  5. Peres Fedorova Arina – 2,42m
  6. Kowalska Izabella – 2,12m
  7. Kohland Zuzanna – 2,11m
  8. Napieralska Lilianna – 2,05m
  9. Kowalczyk Iga – 1,96m
  10. Siadaczka Martyna – 1,91m
  11. Bartnik Natalia – 1,80m

Chłopcy

  1. Ryniak Igor – 3,00m
  2. Andruszkiewicz Dominik – 2,90m
  3. Armatowski Aleksander – 2,87m
  4. Kozina Seweryn – 2,64m
  5. Chmurak Julian – 2,57m
  6. Potecki Nikodem – 2,54m
  7. Luniak Stanisław – 2,52m
  8. Malinowski Leon – 2,06m

Rzut piłeczką palantową

Dziewczęta:

  1. Robak Hanna – 13,70m
  2. Czarnowska Natalia – 9,31m
  3. Wasilewska Zuzanna – 9,30m
  4. Trzaskuś Natalia – 9,10m
  5. Zadarko Julia – 6,80m

Chłopcy:

  1. Dominiak Wojciech – 20,70m
  2. Wieczorek Oliwier – 14,60m
  3. Korbecki Sebastian – 13,70m
  4. Lewandowski Bartek – 10,40m
  5. Cur Filip – 8,70m

Rocznik 2013

Bieg na 60 m

Dziewczęta:                                      

  1. Siniewicz Milena – 10,64s
  2. Uznańska Zofia – 10,90s
  3. Marcińska Dominika – 11,41s
  4. Palimonka Natalia – 12,06s
  5. Zawisza Maria – 12,22s
  6. Pyrzanowska Liliana – 12,64s
  7. Słomska Nikola – 13,22s

Chłopcy:

  1. Atalski Marcel – 9,93s
  2. Karasiewicz Nataniel – 10,87s
  3. Klimek Maksymilian – 11,34s
  4. Kramek Aleksander – 11,51s
  5. Glapiak Radosław – 12,06s
  6. Głowa Jakub – 12,08s
  7. Pestka Natan – 12,37s

Bieg na 300 m

Dziewczęta:

  1. Kardaś Liliana – 62,6s
  2. Kodłubańska Kinga – 67,4s

Chłopcy:

  1. Puchała Jakub – 79,7s

Skok w dal

Dziewczęta:

  1. Uznańska Zofia – 3,22m
  2. Zawisza Maria – 2,83m
  3. Kodłubańska Kinga – 2,68m
  4. Palimonka Natalia – 2,41m
  5. Słomska Nikola – 2,05m

Chłopcy:

  1. Atalski Marcel – 3,45m
  2. Puchała Jakub – 3,00m
  3. Karasiewicz Nataniel – 2,94m
  4. Głowa Jakub – 2,87m
  5. Pestka Natan – 2,50m

Rzut piłeczką palantową

Dziewczęta:

  1. Marcińska Dominika – 13,70m
  2. Pyrzanowska Liliana – 13,00m
  3. Siniewicz Milena – 12,60m
  4. Kardaś Liliana – 11,60m

Chłopcy:

  1. Klimek Maksymilian – 21,50m
  2. Kramek Aleksander – 12,90m
  3. Glapiak Radosław – 9,90m

Rocznik 2012

Bieg na 60 m

Dziewczęta:

  1. Piotrowska Oliwia – 10,84s
  2. Haribian Karina – 11,08s
  3. Mączkowiak Irena – 11,38s
  4. Polina Yanush – 13,91s

Chłopcy:

  1. Kaczmarek Oliwier 10,05s
  2. Bartnik Milan – 10,08s
  3. Zamościk Antoni – 10,67s
  4. Dadacz Szymon – 11,34s
  5. Ostrowski Bartek – 11,57s

Bieg na 300 m

Dziewczęta:

  1. Kiliszewska Liliana – 61,4s
  2. Stodoła Antonina – 66,8s
  3. Zalińska Laura – 73,4s

Chłopcy:

  1. Klimczak Mikołaj – 61,6s
  2. Zawada Wojciech – 63,2s
  3. Mączkowiak Ryszard – 90,2s

Skok w dal

Dziewczęta:

  1. Kiliszewska Liliana – 3,06m
  2. Mączkowiak Irena – 2,77m
  3. Zalińska Laura – 2,50m

 Chłopcy:

  1. Kaczmarek Oliwier – 3,26m
  2. Bartnik Milan – 3,18m
  3. Klimczak Mikołaj – 3,10m
  4. Zamościk Antoni – 3,04m
  5. Mączkowiak Ryszard – 3,03m
  6. Zawada Wojciech – 2,92m

Rzut piłeczką palantową

Dziewczęta:

  1. Piotrowska Oliwia – 17,60m
  2. Stodoła Antonina – 14,70m
  3. Haribian Karina – 12,70m
  4. Polina Yanush – 10,20m

 Chłopcy:

  1. Ostrowski Bartek – 30m
  2. Dadacz Szymon – 25,80m
Skip to content