Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce JEDYNKA im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Środy lekkoatletyczne 22.09.2021

Rocznik 2014

Bieg na 60 m

Dziewczęta:                                      

  1. Świderska Zuzanna – 11,75s

Bieg na 300 m

Dziewczęta:  

  1. Zawierowska Natalia – 68,5s
  2. Dziuba Polla – 72,9s
  3. Napieralska Lilianna – 75,5s
  4. Kowalczyk Iga – 76,7s
  5. Bartnik Natalia – 77,0s
  6. Fedorova Peres Arina – 82,7s
  7. Robak Hanna – 84,1s
  8. Sarnowska Amelia – 85,1s
  9. Czarnowska Natalia – 88,2s
  10. Wasilewska Zuzanna – 91,7s

Chłopcy

  1. Andruszkiewicz Dominik – 70,5s
  2. Armatowski Aleksander – 71,6s
  3. Dominiak Wojciech – 73,1s
  4. Lewandowski Bartek – 73,7s
  5. Ryniak Igor – 74,4s
  6. Potecki Nikodem – 75,4s
  7. Kozina Seweryn – 77,3s
  8. Wieczorek Oliwier – 79,3s

Skok w dal

Dziewczęta:  

  1. Świderska Zuzanna – 2,90m
  2. Kowalczyk Iga – 2,16m
  3. Siadaczka Martyna – 1,90m
  4. Bartnik Natalia – 1,80m

Chłopcy

  1. Armatowski Aleksander – 2,45m
  2. Korbecki Sebastian – 1,90m

Rzut piłeczką palantową

Dziewczęta:

  1. Robak Hanna – 13,20m
  2. Czarnowska Natalia – 11,50m
  3. Zawierowska Natalia – 11m
  4. Radomska Weronika – 10,10m
  5. Dziuba Polla – 10m
  6. Fedorova Peres Arina – 8,90m
  7. Wasilewska Zuzanna – 8,70m
  8. Napieralska Lilianna – 8,30m

Chłopcy:

  1. Dominiak Wojciech – 21m
  2. Wieczorek Oliwier – 12m
  3. Andruszkiewicz Dominik – 11,40m
  4. Lewandowski Bartek – 10m
  5. Ryniak Igor – 9,20m
  6. Kozina Seweryn – 7,70m
  7. Potecki Nikodem – 5,40m

Rocznik 2013

Bieg na 60 m

Dziewczęta:                                      

  1. Siniewicz Milena – 11,50s
  2. Kodłubańska Kinga – 11,77s
  3. Wiśniewska Lena – 14,59s

Chłopcy:

  1. Atalski Marcel – 9,91s
  2. Nowakowski Leon – 11,70s

Bieg na 300 m

Dziewczęta:

  1. Uznańska Zofia – 64,9s
  2. Matis Maria – 66,8s
  3. Kardaś Liliana – 69,3s
  4. Marcińska Dominika – 77,1s
  5. Słomska Nikola – 79,3s
  6. Palimonka Natalia – 83,7s

Chłopcy:

  1. Klimek Maksymilian – 65,00s
  2. Karasiewicz Nataniel – 65,01s
  3. Kramek Aleksander – 73,3s
  4. Pestka Natan – 75,8s
  5. Wilczyński Igor – 79,2s

Skok w dal

Dziewczęta:

  1. Marcińska Dominika – 2,80m
  2. Kodłubańska Kinga – 2,75m
  3. Siniewicz Milena – 2,70m
  4. Palimonka Natalia – 2,60m
  5. Wiśniewska Lena – 2,30m
  6. Słomska Nikola – 2,25m

Chłopcy:

  1. Klimek Maksymilian – 3,00m

Rzut piłeczką palantową

Dziewczęta:

  1. Uznańska Zofia – 15,30m
  2. Matis Maria – 12,40m
  3. Kardaś Liliana – 10m

Chłopcy:

  1. Atalski Marcel – 19m
  2. Nowakowski Leon – 17,50m
  3. Karasiewicz Nataniel – 13,50m
  4. Kramek Aleksander – 13,00m
  5. Wilczyński Igor – 10,80m
  6. Pestka Natan – 10,60m

Rocznik 2012

Bieg na 60 m

Dziewczęta:

  1. Kiliszewska Liliana – 10,71s
  2. Haribian Karina – 11,21s
  3. Zalińska Laura – 11,74s

Chłopcy:

  1. Zawada Wojciech – 10,79s

Bieg na 300 m

Dziewczęta:

  1. Stodoła Antonina – 70,3s
  2. Mączkowiak Irena – 75,7s
  3. Yanush Polina – 107,4s

Chłopcy:

  1. Bartnik Milan – 60,1s
  2. Kaczmarek Oliwier – 65,1s
  3. Dadacz Szymon – 69,2s
  4. Mączkowiak Ryszard – 78,1s
  5. Ostrowski Bartek – 81,6s

Skok w dal

Dziewczęta:

    1. Kiliszewska Liliana – 3,70m
    1. Haribian Karina – 2,90m
    2. Yanush Polina – 2,00m

 Chłopcy:

  1. Kaczmarek Oliwier – 3,40m
  2. Dadacz Szymon – 3,35m
  3. Bartnik Milan – 3,20m
  4. Ostrowski Bartek – 3,20m

Rzut piłeczką palantową

Dziewczęta:

  1. Mączkowiak Irena – 13,20m
  2. Zalińska Laura – 11,30m

 Chłopcy:

  1. Mączkowiak Ryszard – 15,40m
  2. Zawada Wojciech – 14,20m
Skip to content