Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce JEDYNKA im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Środy lekkoatletyczne – ruszyła jesienna runda

Rocznik 2014

Bieg na 60 m

Dziewczęta:                                      

  1. Peres Fedorova Arina -10,9s
    Trzaskuś Natalia – 10,9s
  1. Zawierowska Natalia – 11,0s
    Dziuba Polla – 11,0s
  1. Napieralska Lilianna – 11,4s
    Radomska Weronika – 11,4s
  1. Netreba Maja – 12,3s
    Górczyńska-Jendruszko Karolina – 12,3s
  1. Robak Hanna – 12,7s
    Kowalczyk Iga – 12,7s
  1. Bartnik Natalia – 13,0s
  2. Czarnowska Natalia – 13,3s
  3. Sarnowska Amelia – 13,4s
  4. Siadaczka Martyna – 13,6s
  5. Wasilewska Zuzanna – 14,2s

Chłopcy:

  1. Andruszkiewicz Dominik – 11,7s
  2. Armatowski Aleksander – 11,8s
  3. Kozina Seweryn – 12,2s
  4. Potecki Nikodem – 12,3s
    Luniak Stanisław – 12,3s
    Lewandowski Bartek – 12,3s
  1. Miksza Jan – 12,4s
  2. Wawerek Ignacy – 12,6s
  3. Wieczorek Oliwier – 13,3s
  4. Korbecki Sebastian – 13,5s
  5. Cur Filip – 14,6s

Bieg na 300 m

  1. Świderska Zuzanna – 66,2s

Skok w dal

Dziewczęta:  

  1. Radomska Weronika – 2,60m
    Dziuba Polla – 2,60m
  1. Zawierowska Natalia – 2,55m
  2. Peres Fedorova Arina – 2,15m
  3. Napieralska Lilianna – 1,90m
    Sarnowska Amelia – 1,90m
  1. Czarnowska Natalia – 1,80m
  2. Robak Hanna – 1,70m
    Wasilewska Zuzanna – 1,70m

Chłopcy

  1. Andruszkiewicz Dominik – 2,67m
  2. Kozina Seweryn – 2,50m
  3. Lewandowski Bartek – 2,40m
  4. Wieczorek Oliwier – 2,25m
  5. Potecki Nikodem – 1,54m
  6. Cur Filip – 1,40m

Rzut piłeczką palantową

Dziewczęta:

  1. Górczyńska-Jendruszko Karolina – 11m
  2. Bartnik Natalia – 9,80m
  3. Trzaskuś Natalia – 9m
  4. Kowalczyk Iga – 7m
  5. Siadaczka Martyna – 6,70m

Chłopcy:

  1. Korbecki Sebastian – 17m
  2. Luniak Stanisław – 13,80m
  3. Wawerek Ignacy – 11,80m
  4. Armatowski Aleksander – 11,50m
  5. Miksza Jan – 11,10m

Rocznik 2013

Bieg na 60 m

Dziewczęta:                                      

  1. Uznańska Zofia – 10,7s
  2. Matis Maria – 10,8s
  3. Dupik Zuzanna – 11,4s
  4. Kardaś Lilianna – 11,5s
  5. Zawisza Maria – 11,7s
  6. Marcińska Dominika – 11,8s
  7. Palimonka Natalia – 12,1s
  8. Słomska Nikola – 12,8s

Chłopcy:

  1. Karasiewicz Nataniel – 10,8s
  2. Bartkowski Antoni – 11,0s
  3. Klimek Maksymilian – 11,2s
  4. Glapiak Radosław – 11,7s
  5. Kramek Aleksander – 11,8s
  6. Pestka Natan – 12,1s
  7. Wilczyński Igor – 12,4s

Bieg na 300 m

Dziewczęta:

  1. Kodłubańska Kinga – 63,9s
  2. Siniewicz Milena – 64,1s
  3. Wiśniewska Lena – 98,4s

Chłopcy:

  1. Atalski Marcel – 59,9s
  2. Kraśnik Wojciech – 92,0s

Skok w dal

Dziewczęta:

  1. Uznańska Zofia – 3,05m
  2. Matis Maria – 3,00m
  3. Dupik Zuzanna – 2,80m
  4. Zawisza Maria – 2,72m
  5. Kardaś Liliana – 2,70m

Chłopcy:

  1. Atalski Marcel – 3,37m
  2. Bartkowski Antoni – 3,02m
  3. Karasiewicz Nataniel – 2,96m
  4. Kramek Aleksander – 2,80m
  5. Pestka Natan – 2,70m
  6. Glapiak Radosław – 2,52m
  7. Wilczyński Igor – 2,23m

Rzut piłeczką palantową

Dziewczęta:

  1. Siniewicz Milena – 13,90m
  2. Marcińska Dominika – 13m
  3. Wiśniewska Lena – 12,20m
  4. Kodłubańska Kinga – 10,90m
  5. Słomska Nikola – 10,60m
  6. Palimonka Natalia – 8,60m

Chłopcy:

  1. Klimek Maksymilian – 22m
  2. Kraśnik Wojciech – 15,10m

Rocznik 2012

Bieg na 60 m

Dziewczęta:

  1. Mączkowiak Irena – 10,9s
  2. Cholewa Zuzanna – 12,4s
  3. Yanush Polina – 14,4s

Chłopcy:

  1. Bartnik Milan – 10,0s
  2. Kaczmarek Oliwier 10,1s
  3. Dadacz Szymon – 11,3s
  4. Ostrowski Bartek – 11,6s
  5. Zamościk Antoni – 11,8s
  6. Gadera Paweł – 11,9s
  7. Mączkowiak Ryszard – 12,2s

Bieg na 300 m

Dziewczęta:

  1. Kiliszewska Liliana
  2. Haribian Karina
  3. Zalińska Laura
  4. Nowak Lena

Chłopcy:

  1. Zawada Wojciech – 61,2s

Skok w dal

Dziewczęta:

  1. Mączkowiak Irena – 2,65m
  2. Zalińska Laura – 2,40m

 Chłopcy:

  1. Zamościk Antoni – 3,16m
  2. Mączkowiak Ryszard – 2,90m
  3. Zawada Wojciech – 2,70m
  4. Gadera Paweł – 2,40m

Rzut piłeczką palantową

Dziewczęta:

  1. Kiliszewska Liliana – 19m
  2. Yanush Polina – 12,50m
  3. Haribian Karina – 12m
  4. Cholewa Zuzanna – 10m
  5. Nowak Lena – 7,50m

 Chłopcy:

  1. Ostrowski Bartek – 31m
  2. Dadacz Szymon – 24,50m
  3. Kaczmarek Oliwier – 24m
  4. Bartnik Milan – 14,50m
Skip to content