Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Odwiedziny Zespołu Szkół Morskich w Darłowie

Na zaproszenie pani Sylwii Nowaczyk w połowie września naszych ósmoklasistów odwiedzili przedstawiciele Zespołu Szkół Morskich w Darłowie. To najstarsza z trzech średnich szkół morskich w Polsce.

Darłowscy uczniowie i nauczyciele w bardzo interesujący sposób opowiedzieli młodzieży o możliwościach edukacyjnych swojej placówki. Ósmoklasiści mieli okazję poznać m.in. niektóre tradycje szkoły, symbolikę marynarskiego munduru, a także statek szkoleniowy o imieniu „Franek”. Chętni uczniowie mogli spróbować swych sił, wykonując marynarskie pompki w skafandrze ratunkowym. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych spotkań.

Skip to content