Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce JEDYNKA im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Harmonogram dowożenia od 01.09.2021r.

Autobus nr 4 (zadanie nr 203)

11PRZYSTANEKODJ
1USTKA DWORZEC07:00
2USTKA,GRU07:01
3PRZEWŁ.OSI07:03
4PRZEWŁOKA07:05
5ZAPADŁE07:08
6PRZEWŁOKA07:11
7PRZEWŁ.OSI07:13
8USTKA,GRU07:15
9USTKA,WRÓB07:17
10USTKA, PL. DĄBR07:19
11USTKA,DAR07:23
12USTKA SP107:24
13WODNICA,PĘ07:26
14WODNICA, ŚWIE07:27
15WODNICA, K07:29
16WODNICA, ŚWIE07:31
17WODNICA,PĘ07:32
18WODNICA,SK07:36
19USTKA SP107:39
20USTKA,DAR07:43
21USTKA,WRÓB07:47
22USTKA,PORT07:50
23USTKA DWORZEC07:50
12PRZYSTANEKODJ
1USTKA,PORT12:45
2USTKA, PL. DĄBR12:47
3USTKA,WRÓB12:49
4USTKA,DAR12:52
5USTKA SP112:55
7WODNICA,PĘ12:59
8WODNICA, ŚWIE13:00
9WODNICA, K13:02
10WODNICA, ŚWIE13:04
11WODNICA,PĘ13:06
12WODNICA,SK13:08
13USTKA SP113:10
14USTKA,DAR13:12
15USTKA, PL. DĄBR13:16
16USTKA,WRÓB13:17
17USTKA,GRU13:18
18PRZEWŁ.OSI13:21
19PRZEWŁOKA13:23
20ZAPADŁE13:26
21PRZEWŁOKA13:28
22PRZEWŁ.OSI13:30
23USTKA,GRU13:33
24USTKA,PORT13:35
51PRZYSTANEKODJ
1USTKA DWORZEC15:20
2USTKA, PL. DĄBR15:22
3USTKA,WRÓB15:24
4USTKA,DAR15:27
5USTKA SP115:30
6WODNICA,PĘ15:34
7WODNICA, ŚWIE15:35
8WODNICA, K15:37
9WODNICA, ŚWIE15:39
10WODNICA,PĘ15:41
11WODNICA,SK15:43
12USTKA SP115:45
13USTKA,DAR15:47
14USTKA, PL. DĄBR15:51
15USTKA,WRÓB15:52
16USTKA,GRU15:53
17PRZEWŁ.OSI15:56
18PRZEWŁOKA15:58
19ZAPADŁE16:01
20PRZEWŁOKA16:03
21PRZEWŁ.OSI16:05
22USTKA,GRU16:08
23USTKA DWORZEC16:10

Autobus nr 3 (zadanie nr 202)

60PRZYSTANEKODJ
1PĘPLINO07:05
2GAJKI07:08
3WIELICH,SKRZ07:10
4WIELICHOWO07:12
5GAŁĘZINOWO07:15
6GAŁĘZ SKLE07:16
7CHARNOWO07:20
8CHARNOWO, NIESTKOWO07:21
9ZIMOWISKA07:24
10GRABNO07:26
11USTKA,WRÓB07:30
12USTKA DWORZEC07:37
70PRZYSTANEKODJ
1CHARNOWO12:30
2GAŁĘZ SKLE12:34
3GAŁĘZINOWO12:36
4WIELICHOWO12:39
5WIELICH,SKRZ12:41
6GAJKI12:43
7PĘPLINO12:46
8USTKA DWORZEC 12:58
71PRZYSTANEKODJ
1USTKA DWORZEC13:35
2USTKA,WRÓB13:40
3GRABNO13:44
4ZIMOWISKA13:46
5CHARNOWO, NIESTKOWO13:48
6CHARNOWO14:20
7GAŁĘZ SKLE14:24
8GAŁĘZINOWO14:26
9WIELICHOWO14:29
10WIELICH,SK14:31
11GAJKI14:33
12PĘPLINO14:36
74PRZYSTANEKODJ
1USTKA DWORZEC14:45
2USTKA,WRÓB14:50
3GRABNO14:54
4ZIMOWISKA14:56
5CHARNOWO, NIESTKOWO14:58
6CHARNOWO15:20
7GAŁĘZ SKLE15:24
8GAŁĘZINOWO15:26
9WIELICHOWO15:29
10WIELICH,SK15:31
11GAJKI15:33
12PĘPLINO15:36
77PRZYSTANEKODJ
1USTKA DWORZEC15:55
2USTKA,WRÓB16:00
3GRABNO16:04
4ZIMOWISKA16:06
5CHARNOWO, NIESTKOWO16:08
6CHARNOWO16:09
7GAŁĘZ SKLE16:13
8GAŁĘZINOWO16:15
9WIELICHOWO16:18
10WIELICH,SK16:20
11GAJKI16:22
12PĘPLINO16:25
Skip to content